filie

 

 

 

 

 

 

 

KOŚCIÓŁ PW. ŚW. ŚW. PIOTRA I PAWŁA – drewniana rzymskokatolicka świątynia z Łososiny Dolnej jest usytuowana w centralnej części sektora Lachów Sądeckich. W kościele można urządzać koncerty organowe, muzyki kameralnej lub wieczory autorskie. Planując ślub w skansenie warto pamiętać o rezerwacji kościoła z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.
Zapewniamy: obsługę techniczną, nagłośnienie, dostęp do węzła sanitarnego.
Cena: 492 zł (od 1 maja 2022 – 600 zł) / do 2 godzin

 

ŁĄKA Z GRILLEM – położona w południowej części skansenu w pobliżu stawu. Do Państwa dyspozycji oddajemy piękny, suchy i równy teren oraz wiatę i duży grill. Znaczna odległość od szosy i ogrodzenie gwarantują bezpieczny wypoczynek i zabawę. Istnieje możliwość podłączenia urządzeń elektrycznych.
Zapewniamy: obsługę, dostęp do węzła sanitarnego, drewno.
Cena: 246 zł (od 1 maja 2022 – 300 zł) / do 3 godzin

 

Obiekty znajdujące się na terenie Sądeckiego Parku Etnograficznego mogą być udostępniane tylko do zmroku.

Wyszczególnione wyżej opłaty mogą być negocjowane indywidualne przy zaistnieniu okoliczności takich jak np. udostępnianie wielodniowe, pobyty grup zorganizowanych, charakter działalności kontrahenta (komercyjna, non profit), itp. okoliczności. Wynegocjowane stawki każdorazowo zatwierdza dyrektor muzeum lub jego zastępca, ewentualnie reguluje je stosowna umowa.

Decyzję w sprawie udostępnienia podejmuje dyrektor Muzeum lub jego zastępca na podstawie wniosku zawierającego następujące informacje: cel udostępnienia, termin i czas trwania imprezy oraz liczba uczestników.

Zapraszamy

Szczegółowe informacje
tel. 18 44144 12
lub
tel. 18 443 77 08,  18 443 78 65 / w.119
administracja@muzeum.sacz.pl