filie

 

 

Dwóch mężczyzn stoi w sali muzealnej, między nimi kobieta, jeden mężczyzna trzyma bukiet róż, za nimi na ścianie wiszą plakaty. sto Dwóch rozmawiających ze sobą mężczyzn w sali muzealnej, z tyłu stoi mężczyzna, na ścianach wiszą plakaty. Starsza kobieta ogląda wystawę plakatów wiszących w sali muzealnej.
Mężczyzna w marynarce stoi w sali muzealnej, obok kobieta z muszą pod szyją, trzymająca bukiet róż, na ścianie wiszą filmowe plakaty. Dwóch mężczyzn stoi w sali muzealnej, między nimi kobieta trzymająca bukiet róż, za nimi na ścianie wiszą plakaty filmowe, u góry napis kiedy mniej znaczy więcej. Kilkanaście osób zebranych w sali muzealnej, na ścianach wiszą plakaty filmowe, mężczyzna nagrywa film kamerą, obok kobieta z mikrofonem.
Mężczyzna w marynarce ogląda plakaty filmowe wiszące w sali muzealnej. Kilkanaście osób zebranych na wystawie w sali muzealnej, w tle zasłonięte okna. Uśmiechnięta kobieta przyjmuje od mężczyzny bukiet róż, w tle wiszące na ścianach plakaty.
Starszy mężczyzna w okularach, na tle wiszącego na ścianie żółtego plakatu, z czerwonymi, białymi i czarnymi elementami. Młoda kobieta z muszą pod szyją trzyma bukiet róż, w tle wiszące na ścianach kolorowe plakaty. Osoby zgromadzone w sali muzealnej, na ścianach wiszą filmowe plakaty.

Fot. P. Droździk