plakat - na ciemnym tle ramka a wniej tekst dotyczący organizowanego Kiermaszu staroci

Jeśli cenisz dawne rzemiosło albo kochasz vintage, koniecznie weź udział w KIERMASZU STAROCI

Miasteczko Galicyjskie
25 lipca
10.00 – 16.00

Podobnie jak w poprzednich latach, chcąc zachować charakter organizowanego przez nas kiermaszu, zaproszenia kierujemy do osób zajmujących się sprzedażą antyków i różnego rodzaju staroci oraz lokalnych artystów i twórców ludowych.

Podczas kiermaszu odbędzie się  AKCJA „II ŻYCIE KSIĄŻKI”

Wszystkich, którzy chcą przewietrzyć swoją biblioteczkę, zapraszamy do wzięcia udziału w wielkiej bezpłatnej wymianie książek! Przyjdź na Kiermasz Staroci w Miasteczku Galicyjskim i przynieś książki, które chcesz przekazać w dobre ręce, a w zamian zabierzesz inne ciekawe! Książki, które nie znajdą swojego właściciela, trafią do nowosądeckiej biblioteki.

Dodatkową atrakcją podczas kiermaszu będzie możliwość posłuchania muzyki w stylu etnojazz w wykonaniu zespołu ZORZA, w składzie: Justyna Zawiślan – wokal, skrzypce; Krzysztof Mysona – kontrabas; Michał Kołodziej – piano.

Dwóch mężczyzn i jedna kobieta kucają na chodniku, za nimi ciemnozielone krzewy.Informujemy, że od dnia 12 do 22 lipca b.r. przyjmujemy  zgłoszenia uczestnictwa w kiermaszu.

ZASADY UDZIAŁU:

Aby wziąć udział jako wystawca należy:  wypełnić Kartę Zgłoszenia

i przesłać ją:

– na adres e-mail: miasteczko@muzeum.sacz.pl

– pocztą tradycyjną na adres: Miasteczko Galicyjskie, ul. Lwowska 226, 33-300 Nowy Sącz) lub dostarczyć osobiście (Miasteczko Galicyjskie, pn. – pt. w godz. 7.30 – 15.30)

Uiszczenie opłaty akredytacyjnej w wysokości 30 zł brutto po potwierdzeniu przyjęcia karty zgłoszenia!

Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 lipca 2021 r.

Wpłaty należy dokonać do dnia 22 lipca b.r. w punkcie kasowym Miasteczka Galicyjskiego lub na konto Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu (nr rachunku: 40 1500 1559 1215 5000 8864 0000)

Organizator:

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu – Miasteczko Galicyjskie

Osoba odpowiedzialna: Danuta Głąb

e-mail: miasteczko@muzeum.sacz.pl

tel. (18) 441 02 10 wew. 106, pn. – pt. w godz. 7.30 – 15.30

*organizator zastrzega sobie prawo do odwołania GALICYJSKIEGO KIERMASZU STAROCI w wyniku zaostrzenia obostrzeń spowodowanych pandemią – COVID-19

Karta zgłoszenia (pdf, 612 KB)

Regulamin Kiermaszu Staroci 2021