fragment choinki i napis Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy jest szczególnym wydarzeniem w kalendarzu Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do nas już 19 grudnia! W tym dniu w godz. od 10.00 do 16.00  na terenie Miasteczka małymi krokami będziemy witać Święta Bożego Narodzenia. Będzie to okazja do kupienia prezentów świątecznych, ale również produktów związanych z ich przygotowaniem. Na stoiskach pojawią się ręcznie robione ozdoby świąteczne, stroiki, świece, domowe wypieki, produkty regionalne, wyroby pszczelarskie, obrusy i serwety świąteczne, a dla najmłodszych drewniane zabawki i przytulanki. Zapach świeżej choinki i pieczonego chleba z dźwiękami kolęd w tle sprawią, że zakupy świąteczne staną się naprawdę przyjemne!

DLA WYSTAWCÓW:

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od dnia22 listopada 2021 r. przyjmujemy  zgłoszenia uczestnictwa w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w Miasteczku Galicyjskim 19 grudnia 2021 r. w godz. 10.00 – 16.00.

ZASADY UDZIAŁU:
Aby wziąć udział jako wystawca w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Miasteczku Galicyjskim należy wypełnić Kartę Zgłoszenia i wraz podpisanym Regulaminem przesłać:
– na adres e-mailowy: miasteczko@muzeum.sacz.pl
– pocztą tradycyjną na adres: Miasteczko Galicyjskie, ul. Lwowska 226, 33-300 Nowy Sącz)
lub dostarczyć osobiście (Miasteczko Galicyjskie, pn. – pt. w godz. 8.00 – 16.00)

Opłatę akredytacyjną w wysokości 50 zł brutto prosimy uiścić po potwierdzeniu przyjęcia karty zgłoszenia!

Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 grudnia 2021 r.

Organizator Jarmarku:
Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu – Miasteczko Galicyjskie

Osoba odpowiedzialna: Danuta Głąb
e-mail: miasteczko@muzeum.sacz.pl

tel. kom. 785 190 726
tel. (18) 441 02 10 wew. 106, pn. – pt. w godz. 7.30 – 15.30

Wystawców, którzy chcą dołączyć do konkursu „Nagrody za kupony”, prosimy o zapoznanie się Regulaminem.