AMFITEATR – położony pośród lasu w południowo-wschodniej części Sądeckiego Parku Etnograficznego. Widownia mieści ok. 400 osób. Amfiteatr znakomicie nadaje się do organizowania koncertów folklorystycznych, koncertów kameralnych, pokazów i widowisk.
Zapewniamy: obsługę techniczną, dostęp do węzła sanitarnego.
Cena: 1230 zł (z podatkiem VAT) – udostępnienie amfiteatru wraz z nagłośnieniem – jednorazowo lub za dzień przy udostępnianiu wielodniowym

KOŚCIÓŁ PW. ŚW. ŚW. PIOTRA I PAWŁA – drewniana rzymskokatolicka świątynia z Łososiny Dolnej jest usytuowana w centralnej części sektora Lachów Sądeckich. W kościele można urządzać koncerty organowe, muzyki kameralnej lub wieczory autorskie. Planując ślub w skansenie warto pamiętać o rezerwacji kościoła z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.
Zapewniamy: obsługę techniczną, nagłośnienie, dostęp do węzła sanitarnego.
Cena: 492 zł (z podatkiem VAT) za 1,5 godziny

ŁĄKA Z GRILLEM – położona w południowej części skansenu w pobliżu stawu. Do Państwa dyspozycji oddajemy piękny, suchy i równy teren oraz wiatę i duży grill. Znaczna odległość od szosy i ogrodzenie gwarantują bezpieczny wypoczynek i zabawę. Istnieje możliwość podłączenia urządzeń elektrycznych.
Zapewniamy: obsługę, dostęp do węzła sanitarnego, drewno.
Cena: 246 zł (z podatkiem VAT) za 3 godziny

Obiekty znajdujące się na terenie Sądeckiego Parku Etnograficznego mogą być udostępniane tylko do zmroku.

Wyszczególnione wyżej opłaty mogą być negocjowane indywidualne przy zaistnieniu okoliczności takich jak np. udostępnianie wielodniowe, pobyty grup zorganizowanych, charakter działalności kontrahenta (komercyjna, non profit),itp. okoliczności. Wynegocjowane stawki każdorazowo zatwierdza dyrektor muzeum lub jego zastępca, ewentualnie reguluje je stosowna umowa.

Decyzję w sprawie udostępnienia podejmuje dyrektor Muzeum lub jego zastępca na podstawie wniosku zawierającego następujące informacje: cel udostępnienia, termin i czas trwania imprezy oraz liczba uczestników.

tel. 18 443 77 08 fax: 18 443 78 65 w.112
administracja@muzeum.sacz.pl