Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu informuje, że:

• 24 oraz 31 grudnia 2017 r., ekspozycje Sądeckiego Parku Etnograficznego i Miasteczka Galicyjskiego, Muzeum Lachów Sądeckich w Podegrodziu, Muzeum Nikifora w Krynicy-Zdroju oraz Muzeum Pienińskiego w Szlachtowej będą udostępniane zwiedzającym do godz. 12.00
    Zgodnie z regulaminami zwiedzania Dom Gotycki w Nowym Sączu i Galeria Marii Ritter w Nowym Sączu będą w tych dniach nieczynne.
  • 25 i 26 grudnia 2017 r. oraz 1 stycznia 2018 r., zgodnie z regulaminami zwiedzania wszystkie oddziały i filie muzeum będą nieczynne .
  • 2 stycznia 2018 r., w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją ekspozycje w Domu Gotyckim, Galerii M. Ritter, Muzeum Nikifora w Krynicy, Sądeckiego Parku Etnograficznego  i Miasteczka Galicyjskiego oraz Muzeum Pienińskiego w Szlachtowej  będą nieczynne do godz. 12.00.
    Zgodnie z regulaminem Muzeum Lachów Sądeckich w Podegrodziu jest w tym dniu nieczynne.