Miło nam poinformować, że Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu dołączyło do grona samorządowych instytucji kultury uczestniczących w Akcji promocyjnej POCIĄG DO KULTURY
Celem tej akcji jest stworzenie atrakcyjniej oferty dla pasażerów korzystających z publicznego transportu kolejowego świadczonego przez Koleje Małopolskie.
Bez dodatkowych kosztów każdy pasażer uzyskuje możliwość korzystania ze zniżek i rabatów możliwych do wykorzystania w licznych instytucjach kultury w regionie.

Akcja trwa od 1 października 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Za okazaniem biletu kolei Małopolskich będziecie Państwo mogli zakupić ulgowy bilet wstępu do wybranego oddziału Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu.
Dla przykładu
– bilet do Sądeckiego Parku Etnograficznego kosztuje 12 zł. Z biletem kolei Małopolskich zapłacicie Państwo za wstęp tylko 8 zł.

Wykaz oddziałów i filii Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu

Więcej o akcji POCIĄG DO KULTURY