Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu wraz z partnerami projektu – Środowiskowymi Domami Samopomocy w Nowym Sączu i Krynicy-Zdroju oraz Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu zapraszają na „Muzealne Eksploracje Bez Barier –wirtualne spotkania z kulturą i sztuką” czyli wspólne zwiedzanie czterech oddziałów sądeckiego muzeum.

Z powodu sytuacji epidemicznej nasza podróż po muzealnych oddziałach odbywać się będzie wirtualnie z wykorzystaniem wyobraźni, dźwięków i obrazów.
Zapraszamy na pierwsze spotkanie 15 października (piątek) o godzinie 10:00, podczas którego wysłuchacie dwóch słuchowisk. Dowiecie się jakie historie skrywają muzealne eksponaty.

Link do spotkania

Słuchowiska nagrano w technice binauralnej, prosimy o korzystanie ze słuchawek, które pozwolą w pełni odczuwać dźwięk.

O projekcie:
„Muzealne Eksploracje Bez Barier –wirtualne spotkania z kulturą i sztuka ” to cykl  dwóch słuchowisk binauralnych oraz czterech twórczych spotkań, które dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, zostały zorganizowane w czterech oddziałach Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu.