Plakat ze zdjęciem mężczyzny i tekstem

W imieniu organizatora, Sądeckiej Biblioteki Publicznej, zapraszamy do udziału w grze miejskiej pt. „Na tropie Bolesława Barbackiego”.

Gra odbędzie się 22 października 2021 r. (piątek) w godz. 9.00 – 15.00.

Regulamin i inne ważne informacje dot. gry znajdziecie na stronie www.sbp.nowysacz.pl

Gra jest przeznaczona dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Przygoda z życiorysem i twórczością Bolesława Barbackiego oraz miejscami w Nowym Sączu, z którymi artysta był związany, rozpocznie się w budynku głównym Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11, a zakończy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Lwowskiej 21.

Zespoły uczestników gry mogą liczyć do 3 osób. Zgłoszenia są przyjmowane do 21 października 2021 r. do godz. 12.00.

• Zabierz smartfona lub tablet
  • Zainstaluj bezpłatną aplikację ActionTrack
  • Zdobądź nagrody
  • Przyjdź na spektakl teatralny „Bolek i Żabusia”